13. kapitola

20. května 2013 v 18:00 | Cassi |  Domov je tam, kde jsi ty

DOMOV JE TAM, KDE JSI TY

13. kapitola

Originál ZDE


Překlad téhle kapitolky chci věnovat Tessince, protože je zatím jediná, kdo to čte a komentuje. Moc si toho vážím :-)


Dimitri a já jsme opustili kliniku hned, jak odešla doktorka. Cítila jsem se jako bych měla klaustrofobii. Běžela jsem ven, jako by mi za patama hořelo. Dimitri semnou držel krok bez problémů. Rychle jsem se zadýchala, až mě pálili plíce a nohy mě bolely. Co to k čertu je? Jsem dhampýrka, strážkyně, Lissina strážkyně proboha! Mám problém ujít ten kousek z kliniky. Co to semnou je? Dimitri mě zachytil, když jsem zavrávorala.

"Rozo? Jsi v pořádku?" zeptal se zamračeně.

"Teď už jo, soudruhu. Co to sakra bylo?"

"Já nevím. Možná to má něco společného s tím, že si teď 36 hodin svaly nepoužívala?" řekl podrážděně. Prvotní šok z toho, že mě viděl padat, byl pryč. "Proč si byla tak nedočkavá odejít z kliniky?" zeptal se.

"Já nevím, Dimitrii. Možná proto, že tohle místo nesnáším?" použila jsem stejný tón jako on.

Zbytek cesty do našeho bytu proběhl v příjemném tichu a bez dalších kolapsů. Dimitri měl pravdu. Čím déle jsme šli, tím se moje svaly cítily lépe. Když vyndal klíče z kapsy a otevřel dveře, nemohla jsem si nevšimnout, jak se mu svaly na zádech vlní při každém pohybu. Při tom pohledu, projela celou mou bytostí touha. Vzal mě za ruku a ten dotyk stačil k tomu, aby se mi zamotala hlava a srdce začalo bít jako o závod. Tenhle muž bude moje smrt. On jediný ve mně mohl něco takového způsobit.

Dimitri odhadl moje emoce a já v jeho očích viděla, že to cítí úplně stejně. Zastavili jsme se uprostřed obývacího pokoje a já se postavila na špičky, abych ho mohla políbit. Objal mě a políbil s takovou vášní, že se mi podlomili kolena. Nespadla jsem jen díky Dimitriovým pažím kolem mého pasu.

Potřebovala jsem cítit teplo jeho kůže, moje tělo se dožadovalo jeho plné pozornosti. Jednou rukou mi vklouzl pod košili, až jsem se zachvěla. Omotala jsem mu ruce kolem krku a nohy okolo pasu. Boule v jeho kalhotách byl jasný znak toho, že to chce stejně jako já.

"Rosemarie Hathawayová, okamžitě přestaň!"

Chvíli trvalo, než můj mozek zpracoval hlas v mé hlavě. Bylo to jako kbelík ledové vody.

"Doprdele!" zamumlala jsem Dimitriovi do rtů.

"Co se děje?" zeptal se trochu bez dechu.

"Lissa," zasténala jsem, "vidí co děláme.

Dimitri se začervenal a já musela uznat, že to bylo roztomilé. Nikdy jsem ho neviděla se červenat.

"Awww! Jsi tak rozkošný!" zvolala jsem a štípla ho do tváře.

Zasténal a pomohl mi z něj slézt. Odtažení jeho těla bylo udivující. Chtěla jsem ho a tohle bylo téměř nesnesitelné.

"Splaceno, potvoro. Chápeš Liss?"

"Co? Co? To je to s čím si se musela smířit? Řekla to spíš jako konstatování, ale zasáhlo jí to. "Proboha, Rose, to jsem vůbec netušila.

"V pohodě Liss. Ukážu ti jak to zablokovat. Naučila jsem se to, tak můžeš i ty." Řekla jsem, když jsem ucítila její vinu. "Jen se soustřeď, jak jsi byla zvyklá, když jsi nechtěla abych ti lezla do hlavy."

"Rose...Já nevím...já...já nevím, jestli to ještě dokážu."

"Dokážeš to, Liss. Stačí správně zaměřit energii, ok?"

"Ok," řekla. Cítila jsem, jak je její odhodlání stále silnější a že to dokáže. Dala jsem své vlastní ochranné stěny a šla za Dimitriem.

Našla jsem ho v ložnici, právě vyšel ze sprchy. Jeho vlasy byly ještě vlhké a byl bez košile! Nejradši bych na něj hned skočila, ale ovládla jsem se a šla do sprchy. Teplá voda byla jako zázrak pro moje tělo. Moje svaly jako by se znovu narodily. Když jsem vylezla, oblékla jsem si jednu z Dimitriových košil. Voněla jako on a byla mi do půlky stehen.

"Soudruhu," oslovila jsem ho zpěvavým hlasem. "Naučila jsem Lissu zablokovat pouto."

Vlezla jsem na postel a políbila, nacož mi nadšeně odpověděl. Netrvalo dlouho a byla jsem stejně nadržená jako když jsme přišli do bytu.

"Dimitri, potřebuju tě," šeptla jsem mezi polibky jeho krku.

Brzy se naše těla spojila, že jsem nevěděla kde končím já a začíná on. Když jsme skončili, pevně mě k sobě přivinul a já usnula v úplné blaženosti.


24.5.2013 další kapitola
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 20. května 2013 v 19:24 | Reagovat

ooo ... nádhera !! taková romantika !! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama