3. kapitola

15. dubna 2013 v 18:00 | Cassi |  Domov je tam, kde jsi ty

DOMOV JE TAM, KDE JSI TY

3. kapitola

Originál ZDE"Soudruhu," ozvala jsem se, "za jak dlouho tam budeme?"

"Rose, jsme na cestě sotva půl hodiny a ty se ptáš, za jak dlouho tam budem?" zeptal se se smutným usměvem.

"Ano, tahle nečinnost mě zneklidňuje." Odvětila jsem, Dimitri se zasmál.

"Pojedeme 4 a půl hodiny, Rozo." Řekl.

Zasténala jsem. Opravdu jsem byla neklidná. Ráno jsem nemohla trénovat a teď mám jen sedět, to mě ubíjí. Cítila jsem se mizerně.

Lissa a Christian seděli vzadu, zatímco Dimitri řídil a já seděla na místě spolujezdce. Byla jsem vděčná za jednu věc a to, že už nemám pouto s Lissou. Bylo to opravdu fajn, ale pořád jsem měla strach z temnoty. To mě děsilo, aby si něco neudělala z rozrušení nebo podrážděnosti, ale s nikým jsem o tom nemluvila. Jediná osoba, kromě Adriana, která mohla říct jaký strach o Lissu mám, byl Dimitri. Věděl to, vždy poznal na co myslím nebo co cítím. Adrian to zjistil jednoduše z mojí aury. Ale mezi mnou a Adrianem to bylo dost napjaté. Nebyla jsem si jistá, jestli ještě někdy obnovíme naše přátelství.

Když teď přemýšlím o našem přátelství a porovnám to s tím, jaké to bylo před tím, než jsem mu dala šanci, cítím bolest v hrudi. Opravdu mi na Adrianovi záleželo, ale ne tak, jako jemu na mě. Nicméně už o mě zájem neměl.

Zamiloval se do jedné mé dobré kamarádky. Sydney Sage. Alchymistka, u které se mu podařilo zlomit její tetování. Podle ní, tetování nejen zabránili říct lidem o nadpřirozeném světě upírů, ale také ovládat svou mysl. Hlavním cílem bylo zajistit, aby lidé a upíři spolu nekomunikovali. Ale pokud alchymista udělal něco co neměl, bylo jejich tetování znovu napuštěné inkoustem se silnější magií, která je nutila dělat to co je správné, nebo spíš to, čemu alchymisté věřili, že je správné.

Sydney pomohla Dimitriovi a mě, když jsme byli na útěku a její tetování bylo obnoveno. Byla zaslána na misi do Palm Springs, aby moje kamarádka, Lissina sestra, Jill Mastrano Dragomirová byla v bezpečí. Tam potkala Adriana a zamilovali se do sebe. Sydney byla úžasná holka a tvořili spolu skvělý pár. Adrian už semnou čas netrávil, pokud nemusel a pokud ano, tak to byl zázrak.

Při jedné takové vzácné a drahé příležitosti mi řekl, že ví, jak se bojím o bezpečnost Lissy. Podle něj bych měla Lisse říct, jak se cítím, ale zatím jsem se k tomu neodhodlala. Nechtěla jsem ji rozrušit. Kdysi mi řekla, že jsem cvičená na ochranu jejího těla a že o ochranu její mysli se starat nemám.

Brzy SUV zastavilo u velké budovy. To bylo místo, kde se měli sejít členové Rady. Bylo to nádherné a já věděla, že kdyby tu byla Sydney, obdivovala by tu architekturu.

Strážci místo předem zabezpečili, aby tu nebyli strigojové. Ale nikoho nenapadlo udělat magickou ochranu, protože tu prý nebudeme dlouho.

Nedala jsem Dimitriovi šanci ani zastavit auto a už jsem vyskočila a protáhla se. To všechny rozesmálo. Jen jsem na všechny zírala.

"Pojďme." Řekl Dimitri.

"Blízký a vzdálený strážce?" Zeptala jsem se.

Jen přikývl. Šla jsem s Lissou a Christianem, zatímco Dimitri šel dál za námi a obhlížel okolí.

Šli jsme do budovy, kde nás přivítalo pouze ticho.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se vám Home is where you are?

Líbí
Ujde to
Nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama